Obchod s jachtařským vybavením

Plachty a kulatiny

Filtrovat dle ceny

Zobrazuji všech 11 výsledků

Plachta WB Sails – Optimist

Plachty na Optimista od finského výrobce plachet WB Sails. Nabízí tří základní varianty v závislosti na váze závodníka.  

Plachta J-sail Classic

Jedna z nejuniverzálnějších a nejpoužívanějších plachet na světě, která vyniká svojí jednoduchostí a zároveň výbornou rychlostí.

Plachta J-sail Blue 3

Plachta Blue 3 je nejnovější model od společnosti J-sail. Těžište plachty je posunuto dále dopředu k přednímu lemu a zadní část plachty je plošší. To způsobuje výbornou reaktivitu plachty a její ovládání. Plachta je vhodná pro závodníky ve váhovém rozmezí 34-44 kg.

Plachta J-sail 2.0

Jedna z nejuniverzálnějších a nejpoužívanějších plachet na světě, která vyniká svojí jednoduchostí a zároveň výbornou rychlostí.

Plachta CD Sails

Plachta je na objednávku. Přibližná doba dodání jsou 2-3 týdny. Znaky a čísla na plachtu lepí přímo výrobce. Požadované číslo plachty napište do poznámky.

Stěžně Optimax

Optimax nabízí 4 verze stěžňů dle jejich tuhosti: MK3 Flex je nejměkčí stěžeň pro lehké závodníky do 35kg MK3 Medium se tuhostí řadí mezi MK3 Flex a MK3 a je vhodný pro lehčí závodníky v rozmezí 30-40kg. MK3 je univerzální a oblíbená klasika pro středně těžké závodníky 35-45kg MK4 je tuhý stěžeň pro těžší a […]

415 425 

Sprity Optimax

Optimax nabízí 3 verze spritů dle jejich tuhosti: MK3 Hyperflex 28mm – sprit s nejvyšší flexibilitou vhodný pro lehčí závodníky do 35kg. MK3 Flex 27mm – lehký a flexibilní sprit MK3 26,6mm- univerzální sprit pro závodníky od 35kg.

Ráhna Optimax

Optimax nabízí 2 verze ráhen dle jejich tuhosti: MK3 40mm je univerzální ráhno pro závodníky v rozmezí 35-45kg. MK4 45mm je tužší ráhno pro těžší závodníky od 45kg.

140 165 

Optimax MK4 Set kulatin

MK4 set kulatin pro lodní třídu Optimist. Je tou nejtužší kombinací kterou Optimax nabízí a je vhodný pro závodníky nad 45kg. Set obsahuje: MK4 stěžeň MK4 45 mm ráhno MK3 27 mm sprit Rigging pack Set kulatin Optimax lze libovolně kombinovat. Pokud Vám nevyhovuje vzorový set napište do poznámky požadovanou kombinaci stěžně (MK3 Flex, MK3 […]

Optimax MK3 Set kulatin

MK3 set kulatin pro lodní třídu Optimist. Vhodný pro závodníky ve váhovém rozpětí 35 až 45 kg. Set obsahuje: MK3 stěžeň MK3 40 mm ráhno MK3 27 mm sprit Rigging pack Set kulatin Optimax lze libovolně kombinovat. Pokud Vám nevyhovuje vzorový set napište do poznámky požadovanou kombinaci stěžně (MK3 Flex, MK3 Medium, MK3, MK4), ráhna […]

Optimax MK3 Flex Set kulatin

MK3 Flex set kulatin pro lodní třídu Optimist. Vhodný pro lehčí závodníky do 35 kg. Set obsahuje: MK3 Flex stěžeň MK3 40 mm ráhno MK3 Flex 26,6 mm sprit Rigging pack Set kulatin Optimax lze libovolně kombinovat. Pokud Vám nevyhovuje vzorový set napište do poznámky požadovanou kombinaci stěžně (MK3 Flex, MK3 Medium, MK3, MK4), ráhna […]