Obchod s jachtařským vybavením

Ocean Play

Filtrovat dle ceny

Značka

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Vago

The Ocean Play Vago is a rotomoulded dinghy with excellent performance. The Vago can be sailed single-handed, double-handed or 3 up. With the rotomoulded sub chine and the A-symmetrical kite, the Vago can easily get on the plane, feeling very controllable and easy to manoeuvre. The Vago has 3 sails, a mainsail, a jib and […]

10.250 

Pico

Pico je ideální klubová a tréninková plachetnice. Může fungovat buď jako jednoposádková loď, nebo jako dvouposádková po přidání kosatky. Je to jednoduchá a stabilní loď, která díky prostornému kokpitu a výše položenému ráhnu nabízí ideální podmínky pro učení jachtingu.  

4.500 

Bug

Bug je jednoduchá klubová a školní jednoposádková plachetnice. Je velmi a stabilní a jednoduchá na ovládání. Ideální pro začátečníky a na učení jachtingu.  

3.000 

Bahia

Bahia je skvělá rodinná či tréninková plachetnice, která  která díky svému prostornému kokpitu bez problému pojme celou rodinu nebo například 2-3 studenty a jejich instruktora. Zároveň je ale dost malá na to aby jste jí mohli dát na vodu z vozíku na sjížďáku, a také s ní jednoduše manipulovat v boatparku.  

12.190